Biegnąca z Wilkami - labradoryt

Dostępność: brak towaru
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

" Duchu Wilka. Ty, który wędrujesz po dzikich ziemiach... użycz mi swej pierwotnej siły...naucz mnie nieustraszenie podążać za swoimi pragnieniami i stanąć w obronie tych, których kocham. Pokaż mi ukryte ścieżki i pola oświetlone księżycem... Duchu zaciekły. Chodź ze mną stale. Wyj ze mną w swojej radości. Strzeż mnie gdy idę przez ten świat."

Przypowieść indiańska o dwóch wilkach

To po jakiej stronie staniemy w którym momencie czy zwycieży nasz wewnętrzny Cień czy Światło – to odwieczna walka Dobra ze Złem. Dokładnie tak, jak ukazuje to poniższy obraz – możemy skłonić się do Światła lub do wewnętrznego mroku. Jak w legendzie "Dwa Wilki" :

Pewien Indianin Cherokee nauczał swoje wnuki.
Powiedział im tak:
– Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka.
Walczą dwa wilki: jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę, poczucie wyższości i ego.
Drugi to radość, pokój, miłość, nadzieja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, współczucie i wiara.
Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.
Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało:
– Który wilk wygra?
– Ten, którego nakarmisz – odpowiedział stary Indianin.

 

Wilk to niezwykle symboliczne zwierzę. Oznacza głębokie połączenie z intuicją.  Wilk nauczy Cię jak dopasować się do danej sytuacji, a jednocześnie iść własną drogą i realizować własne cele. Wilk jest także symbolem WOLNOŚCI.

 

LABRADORYT nazywany „ kamieniem Słońca i Księżyca” lub „Świątynią Gwiazd” jest mistycznym kamieniem ochronnym. Traktowany jako talizman, który ma poprowadzić przez życie, odnaleźć sens istnienia. Niegdyś używany przez osoby zajmujące się alchemią i białą magią (wicca). Polecany osobom poszukującym swojej życiowej drogi, najlepszej pracy, chcącym przywrócić swoje pasje i talenty oraz odwagę i pewność w podejmowaniu decyzji. Labradoryt zbliża nas do swego głębokiego ja i pomaga uzyskać odpowiedzi i rozwiązania na nurtujące nas problemy i pytania. Uspokaja i harmonizuje. Pozwala odciąć się od toksycznych ludzi i miejsc. Zwany jest również kamieniem transformacji, praktyk duchowych i poszerzania świadomości. Wpływa na nasze wszystkie czakry główne. Zalecany osobom zajmującym się Reiki ponieważ praktykując z nim przygotowuje czakry dłoni i ukierunkowuje uzdrawiającą energię do zmienionych chorobowo części ciała.

HEMATYT to kamień wojowników. Jest również kamieniem ochronnym i opiekuńczym. Rozpuszcza wszelkie nieprzychylne energie i zapobiega ich wchłanianiu. Wprowadza do życia spokój i harmonię.

Naszyjnik wykonany jest ręcznie z kamieni naturalnych. Posiada regulowaną długość. Wybraną przez Ciebie biżuterię, wraz z opisem właściwości kamieni, pakujemy w ekologiczne pudełko tekturowe z naszym logo, które idealnie nada się na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl