O mnie

 

 

 

Witaj. Nazywam się Monika Czajkowska. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Z zawodu jestem projektantką odzieży i na co dzień tworzę kolekcje dla kilku polskich firm odzieżowych.

Kreowanie zawsze było moją pasją i tą drogą kreacji kroczę od dziecka. New Moon to moja nowa przestrzeń, w której pokazuję trochę inny świat niż  ten modowy. To mój świat kreacji wolnej od wszelkich zasad i kryteriów, w którym działam bardzo intuicyjnie wspierana przez energię kamieni i minerałów.

Inspirację czerpię z różnych nurtów duchowości, filozofii, wierzeń, magicznego świata przyrody... Inspiruje mnie natura, jej cykliczność i wpływ jaki ma na człowieka. Chcę być blisko niej i z wdzięcznością i szacunkiem czerpać z jej darów, obfitości. Przebywanie w naturze wprowadza w moje życie spokój i poczucie harmonii, jedności. Pozwala mi i uczy być blisko siebie. Duchowość, bliskość z naturą jest dla mnie kompasem i wsparciem by iść przez życie ścieżką intuicji. Daje poczucie bezpieczeństwa i wznosi na wyższe wibracje.

Wszystkie dzieła New Moon są wytworem moich rąk i powstają w łódzkiej pracowni. Kamyk do kamyka zaplatam z intencją miłości, czystą energią i ogromną pasją. Nie są to produkty masowe, często powstają zaledwie w kilku egzemplarzach z wzoru i tworzę kolejne, inne. Moim pragnieniem jest przenieść w tych kamyczkach wraz z ich niewątpliwie niezwykłą, wspierającą energią,  trochę magii i czarów do dnia codziennego. 

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl