BIEGNĄCA Z WILKAMI jaspis kambaba i drewno egzotyczne

Dostępność: brak towaru
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

" Duchu Wilka. Ty, który wędrujesz po dzikich ziemiach... użycz mi swej pierwotnej siły...naucz mnie nieustraszenie podążać za swoimi pragnieniami i stanąć w obronie tych, których kocham. Pokaż mi ukryte ścieżki i pola oświetlone księżycem... Duchu zaciekły. Chodź ze mną stale. Wyj ze mną w swojej radości. Strzeż mnie gdy idę przez ten świat."

Przypowieść indiańska o dwóch wilkach

To po jakiej stronie staniemy w którym momencie czy zwyciezy nasz wewnętrzny Cień czy Światlo – to odwieczna walka Dobra ze Zlem. Dokladnie tak, jak ukazuje to ponizszy obraz – mozemy sklonic sie do Swiatla lub do wew. mroku. Jak w legendzie:
Dwa wilki
Pewien Indianin Cherokee nauczał swoje wnuki.
Powiedział im tak:
– Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka.
Walczą dwa wilki: jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę, poczucie wyższości i ego.
Drugi to radość, pokój, miłość, nadzieja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, współczucie i wiara.
Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.
Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało:
– Który wilk wygra?
– Ten, którego nakarmisz – odpowiedział stary Indianin.


Wilk jest niezwykle symboliczny.Oznacza głębokie połączenie z intuicją.  Wilk nauczy Cię jak dopasować się do danej sytuacji, a jednocześnie iść własną drogą i realizować własne cele. Wilk jest także symbolem WOLNOŚCI.

JASPIS KAMBABA to kamień ciszy i spokoju, w którym kryje się zielona energia natury. Jego mistyczne cętki i ciemnozielone pręgi koją i chronią, odprężają, wyciszają umysł i przywracają równowagę ciała i ducha.

HEMATYT to kamień wojowników. Jest również kamieniem ochronnym i opiekuńczym. Rozpuszcza wszelkie nieprzychylne energie i zapobiega ich wchłanianiu. Wprowadza do życia spokój i harmonię.

Dopełnienie naszyjnika stanowi drewno wenge.

Naszyjnik wykonany jest ręcznie z kamieni naturalnych. Posiada regulowaną wielkość. Wybraną przez Ciebie biżuterię, wraz z opisem właściwości kamieni, pakujemy w ekologiczne pudełko tekturowe z naszym logo, które idealnie nada się na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl