Naszyjnik WILD WOMAN #2

Dostępność: brak towaru
Cena: 165,00 zł 165.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 246_20230808145744

Opis

 

Naszyjnik WILD WOMAN

to kompozycja kamieni, których energia pomaga nam odkryć dziką naturę kobiety, wrócić do źródeł kobiecej mądrości, poczuć pradawne i trwałe energie. To kamienie transformacji, które pomogą nam odkryć i rozwijać nasze potencjały twórcze, znaleźć nową drogę, nową siebie.

LABRADORYT to kamień Słońca i Księżyca, szamańskich rytuałów i uziemienia. Pomaga w pracy z intuicją, działa uspokajająco i harmonizująco, uwalnia od dręczących myśli, pomaga w stanach depresyjnych . Pomaga również uporać się ze złymi wspomnieniami z przeszłości w tym z dzieciństwa. Labradoryt jest idealnym kamieniem do medytacji, pomaga nam zajrzeć w głąb siebie i odkryć kim naprawdę jesteśmy. Wspomaga kreatywność i twórcze myślenie. Traktowany jako talizman, który ma poprowadzić przez życie, odnaleźć sens istnienia. Niegdyś używany przez osoby zajmujące się alchemią i białą magią (wicca). Polecany osobom poszukującym swojej życiowej drogi, najlepszej pracy, chcącym przywrócić swoje pasje i talenty oraz odwagę i pewność w podejmowaniu decyzji. Labradoryt zbliża nas do swego głębokiego ja i pomaga uzyskać odpowiedzi i rozwiązania na nurtujące nas problemy i pytania. Uspokaja i harmonizuje. Pozwala odciąć się od toksycznych ludzi i miejsc. Zwany jest również kamieniem transformacji, praktyk duchowych i poszerzania świadomości. Wpływa na nasze wszystkie czakry główne. Zalecany osobom zajmującym się Reiki ponieważ praktykując z nim przygotowuje czakry dłoni i ukierunkowuje uzdrawiającą energię do zmienionych chorobowo części ciała.

PREHNIT to kamień bezwarunkowej miłości, zwiększa zdolności jasnowidzenia, pogłębia medytację,
wewnętrzne wyciszenie. Pokazuje wewnętrzną wiedzę o sobie, zewnętrzną o innych ludziach i świecie, pomaga jà sprawnie wykorzystać. Wzmacnia intuicję, pomaga odnaleźć prawdę i ją zaakceptować. Ma silne właściwości ochronne. Szczególnie harmonijnie współgra z czakrą serca i trzeciego oka.

JASPIS PICASSO ułatwia “szamańskie podróże” i pomaga pamiętać znaczące sny. Jego energia chroni człowieka i ugruntowuje, oczyszcza czakry i całą aurę. Jaspis równoważy energie yin i yang, zabezpiecza przed promieniowaniem elektromagnetycznym.
Na poziomie emocjonalnym jaspis dodaje determinacji, aby podążać za swoimi celami i zachowywać się w sposób asertywny w obliczu problemów. W szczególności daje wsparcie w konflikcie. Jaspis stymuluje zdolności organizacyjne i umiejętność szybkiego myślenia, energetyzuje ciało i wspomaga manifestowanie pragnień.

JASPIS DRZEWNY jest doskonałym kamieniem dla ludzi, którzy chcą zacząć życie od nowa – znaleźć nową drogę, przestawić się na inny sposób myślenia, odrodzić się psychicznie. Pomaga pokonać ograniczenia i uwolnić się od strachu, daje wsparcie w stresujących sytuacjach, chroni energię osoby, która go nosi. Jaspis był używany przez szamanów do magicznych rytuałów, a przez Indian był uważany za święty kamień.

CHRYZOKOLA  jest przede wszystkim kamieniem komunikacji. Jej istota opiera się na ekspresji, wzmocnieniu i nauczaniu. Chryzokola wyładowuje negatywne energie, uspokaja i pozwala na ujrzenie prawdy oraz wewnętrznej mądrości. Jest ona minerałem kobiecych energii, uczącym, że prawdziwą moc najlepiej wyraża łagodność. To kamień Bogini, a ci, którzy z nim rezonują, mogą poczuć jej pradawne i trwałe energie. Jest to również kamień mądrych kobiet na całym świecie. Noszenie go pomaga starszym kobietom wyrażać swoją wiedzę i doświadczenie poprzez pisanie, malowanie, muzykę, rzemiosło lub aktorstwo. 

JASPIS KRAJOBRAZOWY  zwany także mozaikowym, pejzażowym czy obrazkowym wspiera wszelką twórczość, kreatywność, otwiera blokady. Pomaga przy korzystaniu z własnych talentów, takich jak rysowanie, malowanie, czy rzeźbienie. Jest pomocny przy medytacji i wizualizacji. Osobom rozwiniętym duchowo przynosi wizje z poprzednich wcieleń. Jaspis obrazkowy jest jak portal, który łączy człowieka z energią świętych miejsc i miejsc mocy, pomaga zrozumieć przesłanie i dopasować uzyskane z tych źródeł wiadomości do swojej konkretnej sytuacji życiowej.

HEMATYT nazywany kamieniem wojowników.To kamień ochronny i opiekuńczy. Wprowadza spokój i harmonię. Pomaga budować pewność siebie, dodaje odwagi i wspiera.

Naszyjnik wykonany jest ręcznie z kamieni naturalnych. Posiada regulowaną wielkość. Wybraną przez Ciebie biżuterię wraz z opisem kamieni w nie użytych pakujemy w ekologiczne pudełko tekturowe z naszym logo, które idealnie nada się na prezent. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl